Ford Focus 2 Oto Kılıfı

Ford Focus 2 Oto Kılıfı Ankara’daki İş yerimize Randevu alarak Gelen araç Sahiplerine Oto Kılıf  Takılma İşlemi Sadece 45 Dakikada  FİYATA DAHİL ŞEKİLDE ÜCRETSİZ Yapıyoruz.RANDEVU HARİCİNDE ÇALIŞMIYORUZ.

Ford Focus 2 Oto Kılıfı  Döşemecioğlu Garantisiyle

Ford Focus 2 Oto Koltuk Kılıfı Döşemecioğlu Kalitesiyle Araca Özel Dikim Profosyonel Kalitede İşcilik Kalitesi ve Kalite Garantili Kumaş Yapısıyla  İmal Ediyoruz ..290 tl. Nubuk kumaş 290 tl. Ücretsiz Kargo ve Ücretsiz Montaj..

 

KAPIDA ÖDE SİSTEMİYLE ÜRÜNÜ ALIRKEN ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ..

(AIRBAG) Hava Yastığı Uyumlu Zayıflatılmış Dikiş Sistemli..

İstanbul’a Aynı Gün Kargo..Ankara’daki İş yerimize Randevu alarak Gelen araç Sahiplerine Oto Kılıf  Takılma İşlemi Sadece 45 Dakika Yapıyoruz…. Yüksek Kalite Garantili Kumaş Yapısındadır..İade Garantili Üründür..Ücretsiz Kargo !!

Otomobilin baş aksesuarı olmasa da otomobilin kılıfları da sürüş zevk için  güzel olmalıdır.

Firmamız oto kılıfı sektöründe önde gelen firmalardan bir tanesidir. Her zaman konforlu,kaliteli, dayanıklı ve en önemlisi de yol zevkini 2 katına çıkarak oto kılıfları üreten firmamız geçmişten günümüzde kadar müşterilerinin güvenini kazanmış ve kazanmaya da devam eden Ankara‘da ismini Duyurmuş bol Referanslı Firmalar içerisindedir Firmamız ürettiği tüm koltuk kılıfları güvenilerek alınmıştır. Her hangi bir sorun olması durumunda firmamıza gelip sorunun çözümü için yardım isteyebilirsiniz.

Her türlü otomobile dokuma, özel yapım,binek ve ticari oto kılıfları firmamızın tecrübeli teknik servis elemanları tarafından özenle giydirilir ve otomobilinizin gerçek koltuk’larıymış gibi görünmeleri için firmamızın teknik personelleri seferber olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.