The Design Company.

You can change this area in header.php

Special Sidebar

You can add any content in this area by go to
Admin->Design->Widgets->Sidebar4

Archive for 10:37 ÖS

Renault Clio Oto Kılıfı

Renault Clio Oto KılıfıAraca özel Dikim 290 tl..

DÖŞEMECİOĞLU Kalitesi ve Garantisiyle..

İmalatcısı DÖŞEMECİOĞLU Kalitesiyle..

AIRBAG UYUMLU ÖZEL ZAYIFLATILMIŞ DİKİŞ SİSTEMLİDİR.

Renault Clio Oto Kılıfı Özel Dikim

Kaliteli Kumaşlardan Koltuk Ölçülerine Göre Özel dikimdir

Ankara Dışındaki araç Sahipleri için Kapıda Ödeme Sistemiyle Kargo Bedeli Bizden (Kargo Bedava) Türkiye’nin Her Yerine Gönderiyoruz..

Renault Clio Oto Kılıfı siparişlerinizde Bizi arayarak Kargo Bilgilerinizi Yazdırmanız Yeterlidir..

Ankara içi İş yerimize gelebilecek Araç Sahipleri İş yerimizi arayarak RANDEVU Alarak oto kıılıf takılma işlemini  60 dakikada yaptırabilirler..Döşemecioğlu .Saygılarımızla..

Renault Clio Türkiye’de ‘’Küçük Sınıf Araç’’ kategorisinde ‘’2012 Altın Direksiyon Ödülü’’nü almıştır. Bu yüksek başarıyı elde etmiş aracımızın ihmal edilmemesi gerekilen iç donanım fonksiyonlarıda bi o kadar önemlidir.

Bu bilinçle hareket eden Döşemecioğlu aracınıza verdiği değer ile aracınızın en önemli donanımsal faktörü olan koltuklarının korunmasını amaçlamakta ve onlara uygun oto kılıfları imal etmektedir. Oto kılıf sektöründe yakaladığı başarılarla ve uzman personel kadrosu ile köklü bir firma olan kuruluşumuz  aracınız kalitesine uygun şekilde geniş seçenek profili ve özenle hazırlanan oto kılıfları ile sizlere hizmet etmekteyiz. Diğer kılıflarımız gibi Renault Clio Oto Kılıfı da deneyimli ustalarımız tarafından özel dikim olarak imal edilip aracınıza yerleştirilmektedir.Üstün kaliteli kumaşı ile göz zevkine hitap eden kılıflarımız garantilidir. Kılıflarımız takmatik sistemlidir ve yıkanabilir,silinebilirdir.

DÖŞEMECİOĞLU  marka güvencesiyle üretilen kumaşlarımız aracınıza özel hava yastığı çıkışlı biçimde hazırlanmakta ve orjinal koltuk görünümü vermektedir.Bu sayede hem yolcu güvenliği düşünülmüş hem de konforlu rahatlık sağlama amacı benimsenmiştir.Konfora rahatlığa gösterdiği önemle Ankara’da Oto Kılıf alanında takdir kazanmış firmamız uygun fiyat seçenekleriylede sizlerin bütçesini düşünmektedir.Ayrıcalıklı Clio keyfini yaşamanız için Döşemecioğlu  oto kılıf  sizler için Ankara’ya ve Türkiye genelindeki bütün illere hizmet sunmakta, sizlerinde bu ayrıcalıktan faydalanmanızı ana hedef olarak belirlemiştir. İsteğinize göre geniş seçeneklerimizle farklı renk ve modellerdeki kumaşlarımız ile sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi sağlamak Döşemecioğlu’nun temel prensibidir.

Renault Clio Oto Kılıfı’nı çok beğeneceksiniz

Clio,Renault firmasının 1990 yılından bugüne hatchback karoserde ürettiği ve günümüzde dördüncü versiyonunu piyasaya çıkaran B segmenti otomobil markasıdır. 1991 yılında birinci nesil Clio European Car of the Year ödülünü kazanmış,2006 yılında ise üçüncü nesil Clio European Car of the Year(Avrupa Yılın Arabası) ödülünü kazanmıştır.

Ayrıca Renault Clio 1’in Williams imzalı bir yarış otomobili bulunmaktadır.Clio V6 ise 250 beygirlik motor gücüyle bu standarttaki bir aracın ne kadar güçlü olabileceğini göstermiştir.Son olarak Clio III 2009 yılında makyajlanmış, ağırlığı ve motor gücü arttırılmıştır.2010 yılında ise sınırlı sayıda 20. yıl özel serisi üretilmiştir.Clio bu başarısından dolayı toplamda 10 milyonun üzerinde satış rakamı elde etmiştir.Ayrıca Yeni Clio Avrupa ve Türkiye’de ‘’Küçük Sınıf Araç’’ kategorisinde ‘’2012 Altın Direksiyon Ödülü’’nü almıştır.

Sidebar3 : Please add some widgets here.