The Design Company.

You can change this area in header.php

Special Sidebar

You can add any content in this area by go to
Admin->Design->Widgets->Sidebar4

Archive for 08:40 ÖS

Peugeot Pejo 307 Oto Koltuk Kılıfı Özel dikim

Peugeot Pejo 307 Oto Koltuk Kılıfı Araca özel kesim & Dikim 320 tl.

Randevu alarak gelen araçların takılma işlemin, 45 dakikada yapıyoruz..(randevu harici çalışmıyoruz)DÖŞEMECİOĞLU Kalitesi ve Garantisiyle…

Kargo Ücreti bizden Kapıda Öde Sistemiyle Türkiye’nin Tüm İllerine Aynı Gün Kargo İle Gönderiyoruz.

%100 Müşteri memnuniyeti Garantisiyle.

Peugeot Pejo 307 Oto Koltuk Kılıfı Yüksek kalite kumaşlardan Orijinal Model

Peugeot 307, Fransız otomobil üreticisi Peugeot‘nun ilk kez ürettiği kompakt sınıf otomobildir. Üst düzey  sınıfa hitap eden bu özellikli aracın koltuklarının korunması son derece önemlidir. Araç koltukları sık kullanımından dolayı kolay deforme olmaktadır.

Bu noktada Döşemecioğlu devreye girmektedir. Sizlerin araçlarınızın korunması ve uzun ömürlü olması amacıyla koltuk kılıfları üretmektedir. İmalatçısı Döşemecioğlu kalitesiyle Oto koltuk kılıflarımız, Ankara’da imal edilip Ankara ve  tüm Türkiye’nin hizmetine Ücretsiz Kargo ile sunulmaktadır. Çok fonksiyonlu olan ürünlerimiz rahat ve hızlı takılabilmektedir.

Çamaşır makinasında yıkanır ve deforme olmaz. Silinir ve silinmeden dolayı yıpranmaz. Terletmez. Kılıflarımız hava yastığı çıkışlıdır. Birinci sınıf kumaştan üretilen kılıflarımız garanti altındadır. Koltukların orjinalindeki görünümü korunmaktadır ve orjinalindeki gibi yatar-kalkar mekanizmasına uygundur. Yılların tecrübesi ve üstün kaliteli hizmetleriyle sektörün lideri olan Döşemecioğlu, kılıflarını tecrübeli çalışma ekibi ve kusursuz üretimiyle sizlere sunmaktadır.

BİZİ ARAYARAK RANDEVU ALAN ARAÇ’LARIN MONTAJ İŞLEMİNİ 45 DAKİKADA YAPIYORUZ..

Bmw Oto Koltuk Kılıfı

Bmw Oto Koltuk Kılıfı dünya çapında üst sınıf oto kılıf üreticisi olan Döşemecioğlu üretmektedir.

Döşemecioğlu kalitesiyle araçlarımızın kullanımındaki en önemli donanımsal faktöründen biri  olan koltuklarının korunmasını amaçlamakta ve onlara üst kalitede  oto kılıfları imal etmektedir. Kılıflarımızın estetik güzelliği göz kamaştırmaktadır. Fonksiyonel özellikleriyle de dikkat çeken Döşemecioğlu kılıfları üst düzey teknoloji ile üretilmektedir.

Bmw Oto Koltuk Kılıfı Döşemecioğlu Kalitesiyle

Ankara’ da üretimi gerçekleşen imalatçısı Döşemecioğlu kalitesiyle VIP marka kılıflarımız aracınıza özel olarak dikilebilmektedir. Kılıflarımız aracınızın yatar-kalkar sistemine uygundur. aracınıza özel hava yastığı çıkışlı biçimde hazırlanmakta ve orjinal koltuk görünümü vermektedir. Hava yastığı çıkışlı imal edilmekte bu sebeblede hem yolcu güvenliği üst seviyede düşünülmüş hem de  rahatlık benimsenmiştir.

Uzun ömürlü olması amacıyla yıkanabilir ve silinebilir özelliği barınmaktadır. Yılların tecrübesi Döşemecioğlu imzası ile güvenirli referanslarımız ve üstün hizmetlerimiz ile bulunduğumuz konumun hakkını vermek için sizlere hizmet etmekteyiz.

Sidebar3 : Please add some widgets here.