The Design Company.

You can change this area in header.php

Special Sidebar

You can add any content in this area by go to
Admin->Design->Widgets->Sidebar4

Volkswagen Golf 7 Oto Koltuk Kılıfı Döşemecioğlu

Volkswagen Golf 7 Oto Koltuk Kılıfı  Nubuk Kumaş 320 TL. Kapitone baklava desen nakış kumaş 370 TL.

Comfortline ,Highline  Seçenekleri mevcuttur..

Volkswagen Golf 7 Oto Koltuk Kılıfı Özel Dikim Kaliteli

Özel dikim Ankara’ üretim Tesisimizden Uygun fiyatlarla araca Özel oto koltuk kılıfı İmalatı yapan firmamız Orjinal görünümlü Modeli ve Garantili Yüksek Kalitede Kullandığımız Kumaşlarla Hava Yastığı (AIRBAG) uyumlu Özel zayıflatılmış Dikiş Sistemine Sahiptir. Ön koltuk Kol Dayama kılıfı Mevcut. Arka koltuk koldayama Fermuarlı Şekilde Kullanılır..

Arka sırt kısmı 2+1 Şeklinde ve Arka Koltuğun Arkasını Kapatır (Bagajdan Görüken Kısım). Rahat ve Hızlı Takılır. Ankara’daki Araç Sahipleri Randevu alarak 45 Dakikada Oto Kılıf Takılma işlemini yaptırabilirler..

Ankara Dışındaki Araç Sahiplerine Kargo bedeli bizden … Anlaşmalı Olduğumuz MNG Kargo İle Kapıda Öde Sistemiyle Aynı Gün Kargo Sevkiyatı Yapıyoruz..Satılan Her ürüne Para İadesi Garantisi Veriyoruz. Ücretsiz Kargo & Ücretsiz Montaj(Randevu Alarak)

Tags: , ,

6 Responses to “Volkswagen Golf 7 Oto Koltuk Kılıfı Döşemecioğlu”

 1. DÖŞEMECİOĞLU Oto Kılıfları Says:

  270 tl Özel Fiyat..KARGO BEDELİ BİZDEN Kapıda Ödeme Sistemiyle Türkiye’nin Her yerine Kargo Sevkiyatı Yapıyoruz.. Para İade Garantili Üründür..Ankarada’ki Araç Sahipleri İş yerimizden Randevu Alarak 45 Dakkikada Oto Kılıf Takılma imkanı sunuyoruz. Randevu Harici Kesinlikle Çalışmıyoruz..AIRBAG Uyumlu Zayıflatışmış dikiş Sistemlidir.Orjinal Görünümlü Modeli ve Profosyonel İşcilik Kalitesiyle Kaliteli Kumaşa Sahiptir

 2. Adnan Bengi Says:

  Merhaba,
  2016 Model Golf 7 Highline donanımlı aracıma Komple Nubuk Bej renkli koltuk kılıfı için verdiğim sipariş öncelikli olarak hızlıca tarafıma ulaştırıldı.Yorumu aracını titiz bir şekilde korumak isteyip aynı zamanda orjinaline en yakın koltuk kılıfı arayanlar için kesinlikle Tavsiye Ettiğim için yazıyorum…Ürün kalitesi gayet başarılı..! İlker Bey’e teşekkürler. Adnan BENGİ

 3. osman Says:

  2016 Golf Highline aracıma resimlerde görünen 24 ve 25 nolu döşemeden varmı.Çünkü aracımın iç koltuk rengi ona çok yakın.Ayrıca komle nubuk olanı varmı varsa ücreti..Daha öncedende sizden volvo s40 kılıfı almış ve memnun kalmıştım.Saygılar

 4. DÖŞEMECİOĞLU Oto Kılıfları Says:

  aradığınızda yardımcı olunacaktır.iletişim bilgilerinden yada 0532 548 7578 ararsanız yardımcı oluruz ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 5. Mustafa Aldemir Says:

  Merhaba golf 7.5 comfortline 2017 model aracım. Var. 4-5-6 nolu resimlerdeki koltuk kılıfı hoş duruyor fiyatı nedir ve nasıl bir malzemeden yapılmıştır.

 6. DÖŞEMECİOĞLU Oto Kılıfları Says:

  532 548 7578 numaralı tolefonumuzdan bilgi alıp sipariş verebilirsiniz

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Sidebar3 : Please add some widgets here.