Peugeot Pejo 307 Oto Koltuk Kılıfı Özel dikim

DSC08829

Son düzenlenme: 01-04-2019

Peugeot Pejo 307 Oto Koltuk Kılıfı Araca özel kesim & Dikim 320 tl.

Randevu alarak gelen araçların takılma işlemin, 45 dakikada yapıyoruz..(randevu harici çalışmıyoruz)DÖŞEMECİOĞLU Kalitesi ve Garantisiyle…

Kargo Ücreti bizden Kapıda Öde Sistemiyle Türkiye’nin Tüm İllerine Aynı Gün Kargo İle Gönderiyoruz.

%100 Müşteri memnuniyeti Garantisiyle.

Peugeot Pejo 307 Oto Koltuk Kılıfı Yüksek kalite kumaşlardan Orijinal Model

Peugeot 307, Fransız otomobil üreticisi Peugeot‘nun ilk kez ürettiği kompakt sınıf otomobildir. Üst düzey  sınıfa hitap eden bu özellikli aracın koltuklarının korunması son derece önemlidir. Araç koltukları sık kullanımından dolayı kolay deforme olmaktadır.

Bu noktada Döşemecioğlu devreye girmektedir. Sizlerin araçlarınızın korunması ve uzun ömürlü olması amacıyla koltuk kılıfları üretmektedir. İmalatçısı Döşemecioğlu kalitesiyle Oto koltuk kılıflarımız, Ankara’da imal edilip Ankara ve  tüm Türkiye’nin hizmetine Ücretsiz Kargo ile sunulmaktadır. Çok fonksiyonlu olan ürünlerimiz rahat ve hızlı takılabilmektedir.

Çamaşır makinasında yıkanır ve deforme olmaz. Silinir ve silinmeden dolayı yıpranmaz. Terletmez. Kılıflarımız hava yastığı çıkışlıdır. Birinci sınıf kumaştan üretilen kılıflarımız garanti altındadır. Koltukların orjinalindeki görünümü korunmaktadır ve orjinalindeki gibi yatar-kalkar mekanizmasına uygundur. Yılların tecrübesi ve üstün kaliteli hizmetleriyle sektörün lideri olan Döşemecioğlu, kılıflarını tecrübeli çalışma ekibi ve kusursuz üretimiyle sizlere sunmaktadır.

BİZİ ARAYARAK RANDEVU ALAN ARAÇ’LARIN MONTAJ İŞLEMİNİ 45 DAKİKADA YAPIYORUZ..

Tartisma - 9 Yorum

YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Tıkla Ara
Yol Tarifi