Toyota Avensis Oto Kılıfı – DÖŞEMECİOĞLU

Son düzenlenme: 28-03-2019

Toyota Avensis Oto KılıfıAraca Özel dikim nubuk kumaş 290 tl.

İmalatçısı Döşemecioğlu olan marka orjinal kılıflarımız Toyota Avensis marka aracınız için firmamızda özenle üretilmektedir. Deneyim,tecrübe ve kaliteyi kusursuz sunan Döşemecioğlu, oto kılıfı alanında sağlam,kullanışlı,dayanıklı ve teknolojinin unsurları kullanılarak arcınıza orjinal kılıflar sunmaktadır.

Toyota Avensis Oto Kılıfı Kire ve Toza Karşı Dayanıklıdır

Ürünlerimizin birçok fayda unsurunu ön plana çıkaran özellikleri mevcuttur. Kılıflarımız, hayatımızda en önemli yeri tutan sağlık faktörünün bilincinde üretilmiştir. Kir,toz, ve sıvısal dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Aracınızda bulunan hayati önem arz eden hava yastıklarının çıkışlarına uyumlu olarak hava yastığı çıkışlı üretilmektedir. Sağlam yapısı sayesinde aracınıza ömürlük fayda sağlar. Çamaşır makinelerinde yıkanabilmekte böylece ilk günkü gibi hijyenik ve temiz olmaktadır. Aynı zamanda silinebilir yapısı sayesinde de sağlığınızı korumaktadır.

Çok faktörlü kullanışlı olması dışında sağlamlılığı ve dayanıklılığı ile de kalitesini göstermektedir. Aracınızın koltuklarının yatar kalkar özelliğine uygun bir yapıda üretilmektedir, rahat ve portatiftir.

VIP marka orjinal kılıflarımız özel kesim olarak aracınıza uygun biçimde üretilip montajı sağlanmaktadır. Oto kılıflarımızın geniş ürün yelpazesi sayesinde zevkinize uygun model seçenekleriyle estetik duygularınızı da ön planda tutmaktayız. Kalite ve konforu ön planda tutularak hazırlanan VIP marka Döşemecioğlu oto kılıflarını uygun fiyat seçenekleriyle müşteri memnuniyetini baz alarak üretimini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede geniş referanslarımız bulunmaktadır.

Oto kılıf alanında uzman,deneyimli ve profesyonel çalışma biçimini kendine prensip edinen kadromuzla üretimlerimizi yapmaktayız. Kaliteli bizim için en önemli unsurdur. Kullanılan malzemeden itibaren tüm aşamalarda kaliteyi ön planda tutmaktayız. Çalışma kadromuzu buna bağlı olarak oluşturmaktayız.

Döşemecioğlu olarak gördüğümüz yoğun ilgiden dolayı tüm Türkiye’ye hizmet etmekteyiz, bunun için elimizden gelenin en iyisini yaparak sizlerin takdirini toplamaktayız. Müşteri memnuniyeti bizleri de aynı şekilde memnun etmekte ve çalışmalarımıza katkıda bulunmaktadır. Ankara odaklı olarak faaliyete başlayan firmamız başarıları sayesinde adını Türkiye’deki tüm coğrafi bölgelere yaymış olup markasının kalitesini bilinirliliğini sektörde üst seviyeye çıkartmıştır.

Kendini alanında lider konumuna getirmiştir. Biz liderliği ruhumuzda yaşayarak kurumumuzun ruhuna da liderliği aşılamış bulunmaktayız. Kalite,tecrübe yılların kazandırdığı mesleki deneyimler bizleri oto kılıf alanında liderliğe taşımıştır. Oto kılıf denilince akla gelen isim Döşemecioğlu…

Tartisma - 9 Yorum

YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Tıkla Ara
Yol Tarifi