Volkswagen Polo Oto Kılıfı – Döşemecioğlu Oto Kılıf

Son düzenlenme: 28-03-2019

Volkswagen Polo Oto Kılıfı Döşemecioğlu Kalitesiyle Özel Fiyat Kumaş: 320 tl.

ÜCRETSİZ KARGO Avantajıyla Türkiye’nin Her yerine  KAPIDA ÖDE SİSTEMİYLE  GÖNDERİYORUZ. GARANTİLİ YÜKSEK KALİTE KUMAŞLARDAN ARACA ÖZEL  ÜRETİLMİŞTİR..Rahat ve Hızlı takılır.

Volkswagen Polo Oto Kılıfı Dayanıklıdır

Senelerce kullanılır Terletmez Kaliteli kumaştır. Siparişlerinizi bizi arayarak isim soy isim ve kargo adresinizi yazdırmanız yeterlidir..

Polo : Trendline – ChromeEdition – Comfortline – Lounge -BlueMotion Seçenekleri Mevcuttur..

BİZİ ARAYARAK RANDEVU ALARAK İŞ YERİMİZE GELEN ARAÇLARIN TAKILMA İŞLEMİNİ 45 DAKİKADA YAPIYORUZ..Randevu Harici Çalışmıyoruz. Firmamız Araca özel dikim Oto Kılıf sektörüne farklı bakış açısı getirmiş ORiJİNAL DÖŞEME KOLTUK Görünümü Modeliyle Alışıla gelmiş tüm kılıfların yanında özel üretimi olan kılıfları da piyasaya sürmüştür. Firmamız deneyimli teknik servis elemanları ile otomobilinizin üzerinde gerekli araştırmaları yapar ve otomobilinize en uygun oto kılıfını, en uygun şekilde koltuklarınıza monte eder. Otomobilinize takılan bu kılıflar, firmamız tarafından garanti altına alınır ve her hangi sorun yaşadığınızda firmamız tarafından teknik destek sağlanır. Her türlü modele ve özellikteki araca uygun oto kılıfları firmamız tarafından özenle seçilerek müşterilerimizin hizmetine sunulur. Sizde otomobilinize farklı bir hava katmak için bizi tercih edin. Sürüş keyfinizin üzerine oto kılıflarımızın konforunu ekleyin.Volkswagen Polo Oto Kılıfı.

Tartisma - 46 Yorum

YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Tıkla Ara
Yol Tarifi